Kariera

Zgłoszenia kandydatur, należy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: biuro@vestom.pl w tytule e-maila wpisując lub osobiście w siedzibie firmy Vestom Sp. z o.o. na ul.Różańskiej 18 w Ostrowi Mazowieckiej.

Technolog – Konstruktor specjalistycznej odzieży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Modelowanie i stopniowanie produktów
  • Interaktywne tworzenie zoptymalizowanych układów rozkroju.
  • Opracowanie dokumentacji technologicznych nowych produktów oraz modyfikacja istniejących;
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych, oraz wdrażanie nowych technologii
  • Monitorowanie przygotowania prototypów.

OCZEKIWANIA:

  • Ugruntowana wiedza fachowa (znajomość konstruowania i modelowania odzieży).
  • Umiejętność analitycznego, koncepcyjnego myślenia.
  • Sumienność i dokładność.
  • Znajomość zasad kroju i szycia odzieży mundurowej, specjalistycznej oraz akcesoriów typu plecaki, torby;
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji techniczno-technologicznej;
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w zespole z doświadczonymi specjalistami,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w trybie 8-godzinnym
  • Przyjazną atmosferę

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Kontakt

Adres

VESTOM Sp. z o.o.
ul. Różańska 18
07-300 Ostrów Mazowiecka
NIP 759 17 43 445

Kontakt

+48 502 948 945
+48 502 622 093
biuro@vestom.pl

Zleć wycenę

Powierz nam swój produkt

Produkcja odzieży mundurowej, akcesoriów wojskowych oraz profesjonalnych