Kariera

Zgłoszenia kandydatur, należy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: biuro@vestom.pl w tytule e-maila wpisując lub osobiście w siedzibie firmy Vestom Sp. z o.o. na ul.Różańskiej 18 w Ostrowi Mazowieckiej.

szwacz / szwaczka maszynowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • szycie na maszynie typu stębnówka, overlock, dwuigłówka, dziurkarka
  • ścisła współpraca z brygadzistą oraz technologiem
  • kontrola uszytych elementów

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności manualne oraz dbałość o szczegóły
  • praktyczna znajomość zasad technologii
  • kultura osobista
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • wykształcenie średnie lub zawodowe – krawiectwo będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę jednozmianową
  • szkolenie przy wdrożeniu do pracy dostosowane do potrzeb i standardów pracodawcy
  • stałe godziny pracy
  • łączna przerwa 30 minut wliczana w wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Kontakt

Adres

VESTOM Sp. z o.o.
ul. Różańska 18
07-300 Ostrów Mazowiecka
NIP 759 17 43 445

Kontakt

+48 502 948 945
+48 502 622 093
biuro@vestom.pl

Zleć wycenę

Powierz nam swój produkt

Produkcja odzieży mundurowej, akcesoriów wojskowych oraz profesjonalnych